Drevené okná a dvere - eurookná a dvere

Drevené eurookná alebo plastové, či hliníkové?
Informácie, diskusia, porovnania, typy a triky, typové rozdelenie

Košice
Drevené eurookná Košice

V košiciach sme našli tieto firmy, ktoré sa zaoberajú výrobou a montážou drevených eurookien:

Drevsting, s.r.o. - výroba eurookien

Drevené eurookná sú okná, ktoré majú lepšie tepelno - izolačné vlastnosti, netvoria tepelné mosty, sú zdravé a ekologické pre celé generácie, jednoducho sú príjemné. Patria k najvýznamnejším prvkom každej stavby a preto sa na ich výrobu kladú vysoké nároky.
Pre okná je drevo stále jedným z najlepších materiálov, ktorého vlastnosti v kombinácii s novými konštrukciami garantuje vynikajúce mechanicko- fyzikálne vlastnosti.
Vyrábané tipy: 1-krídlové, 2-krídlové, 3 a viac krídlové, pevné, otváravé, sklopné, otváravo-sklopné, posuvné a atypické tvary.

 

EUROLUX, s.r.o.

    Spoločnosť Eurolux bola založená v roku 1997, so špecializáciou na výrobu výplní stavebných otvorov (okná, dvere...). Vo vlastnom výrobno-prevádzkovom areály o rozlohe 1 hektár sa nachádzajú 3 haly s rozlohou 300, 250 a 190 m2. Vlastníme linku strojov a zariadení na výrobu drevených eurookien, samostatnú dielňu na výrobu atypických výrobkov, samostatnú striekareň a montážnu halu.

 

Eurookná a dvere - KUNAJ

Vyrába:

- eurookná
- drevohliníkové okná
- interiérové dvere
- vchodové drevené dvere
- protipožiarne dvere

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - Drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame  kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere . Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.